Cennik

Od 180 zł
Cena zależy od:

  • ilości metrów mieszkania / lokalu
  • ilości łóżek
  • stopnia zapluskwienia

Dotyczy moli spożywczych i odzieżowych, pluskwy, karaczanów i prusaków, rybików cukrowych, gryzków, żywiaków chlebowcy, kołatek domowych, meszek, muszek owocówek.

Od 150 zł
Cena zależy od:

  • ilości metrów pomieszczeń roboczych
  • stopnia zarobaczenia

W przypadku bardzo dużej populacji rekomendujemy zastosowanie zamgławiania ULV. Dotyczy karaluchów, prusaków i karaczanów

Gwarancja na wykonane usługi

Warszawa i okolice 7 dni w tygodniu
ZAPRASZAMY
501 637 479
733 766 856
 
Odpowiemy na wszystkie pytania, wycenę uzyskają Państwo przez telefon lub pod wskazanym adresem.    Gwarantujemy dyskrecje, nasze samochody są nieoznakowane.

Dezynsekcja pluskwy Warszawa – cena

Karaluchy, pluskwy, prusaki – samodzielna, zakończona sukcesem walka z tymi insektami jest bardzo trudna, a często niemożliwa. Jeśli zatem chcesz skutecznie, bezpiecznie i szybko pozbyć się niechcianych owadzich gości z mieszkania, zaufaj specjalistom. Nasza firma od lat z sukcesem wykonuje dezynsekcję i odpluskwianie w Warszawie i okolicach. Cena naszych usług jest bardzo konkurencyjna. Skorzystanie z naszej oferty to inwestycja, która pozwoli Ci efektywnie i prędko zlikwidować pluskwy, karaluchy, mrówki i inne niechciane insekty. Na konkretny koszt realizacji usługi wpływ ma wykorzystana metoda. Jeśli więc interesuje Cię profesjonalna dezynsekcja pluskwy, cena zamgławiania ULV to wydatek od 180 zł. Finalny koszt zależy od powierzchni mieszkania, biura bądź innego lokalu, w którym zostaną przeprowadzone prace, a także ewentualnej liczby łóżek i stopnia zapluskwienia. Metoda zamgławiania ULV jest bardzo skuteczna w przypadku usuwania rozmaitych insektów. Dzięki niej pozbędziesz się z domu pluskiew, karaczanów, moli odzieżowych i spożywczych, rybików cukrowych i prusaków. Sposób ten pomoże Ci uporać się również z muszkami owocówkami, meszkami, kołatkami domowymi, żywiakami chlebowcami czy gryzkami. Zamgławianie to efektywna, a jednocześnie bezpieczna dla ludzi i zwierząt metoda likwidacji szkodników. Polega na rozprowadzaniu w pomieszczeniu gęstej chmury zimnej mgły z preparatem biobójczym. Środek błyskawicznie dociera do najmniejszych szczelin i zakamarków w pomieszczeniu, trując wszystkie insekty. Co istotne, metoda zamgławiania ULV jest w pełni bezpieczna dla osób starszych, dzieci, kobiet w ciąży, a także zwierząt domowych i roślin.
Czytaj więcej

Dezynsekcja karaluchów i prusaków Warszawa – cena

Wychodząc naprzeciw różnym wymaganiom Klientów, oferujemy też innego rodzaju dezynsekcje w Warszawie i okolicach. Cena żelowania lub opryskiwania wynosi od 150 zł i zależy od stopnia zarobaczenia oraz powierzchni pomieszczeń roboczych. Metody te są wyjątkowo skuteczne w przypadku prusaków, karaczanów, mrówek, karaluchów oraz innych owadów. Żelowanie to polecany sposób pozbycia się insektów. Może być przeprowadzany w obecności ludzi, ponieważ nie wymaga opuszczenia lokalu na czas trwania pracy specjalistów. Jest w pełni bezpieczny dla osób starszych, dzieci, kobiet w ciąży, alergików oraz zwierząt. Polega na rozprowadzeniu specjalnego żelu w wybranych miejscach, np. pod szafkami kuchennymi czy listwami. Zajmuje zazwyczaj od 15 do 40 minut. Wykorzystywany przez nas preparat nie pozostawia odbarwień ani plam. Na otwartych przestrzeniach, w obiektach wolnostojących i w miejscach, w których nie ma ryzyka przeniknięcia kolejnych owadów do sąsiadów, świetnie sprawdza się oprysk. To skuteczna metoda polegająca na rozprowadzeniu specjalnych preparatów w formie płynnej w wybranych miejscach i powierzchniach. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki jest konkretny koszt dezynsekcji w przypadku Twojego mieszkania, domu, biura, garażu czy dowolnego innego obiektu, zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci indywidualną wycenę, dopasowaną do specyfikacji Twojej nieruchomości oraz ilości i rodzaju insektów. Weźmiemy pod uwagę metodę dezynsekcji oraz dobierzemy odpowiednie środki i stężenia preparatów. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, efektywność i bezpieczeństwo wykonania usługi.