Pluskwy

Zwalczanie pluskiew Warszawa – odpluskwianie

Usługi jakie oferuje nasza firma to między innymi odpluskwianie mieszkań i domów, dezynsekcja  lokali gastronomicznych, magazynów, piwnic na terenie Warszawy i okolic. Jesteśmy rzetelną, godną zaufania firmą z dużym doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do każdego problemu.
Pracujemy 7 dni w tygodniu bez ograniczeń czasowych, nasze samochody są nieoznakowane co zapewnia Państwu pełną dyskrecję.
W aglomeracjach miejskich dużym i dość częstym problemem są pluskwy domowe.

dezynsekcja pluskwy w Warszawie wykonywana przez firmę DezBest

Pluskwa pojawia się zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach które mają już swoją historię. Wbrew powszechnej opinii pluskwa nie pojawia się znikąd. Nie jest też efektem zaniedbań w sprzątaniu mieszkań czy złej higieny osobistej człowieka. Insekt może zostać przyniesiony przez osoby z zewnątrz całkowicie nieświadomie, jak również przywędrować z lokalu obok nas. Zdarza się przetransportować pasożyta na ubraniu korzystając ze środków komunikacji miejskiej. Pluskwa domowa żywi się krwią ludzką i wszystkich ssaków, w tym celu jest zawsze obecna tam, gdzie znajdzie żywiciela. Ugryzienie może powodować reakcje alergiczne skóry, świąd i ogólny dyskomfort.

Firma DezBest oferuje skuteczne odpluskwianie w Warszawie

Widoczne ślady ugryzień na ciele człowieka są najprostszym dowodem na to, że w naszym otoczeniu obecna jest pluskwa. Osoby pogryzione mogą zaobserwować u siebie pokrzywkę, gorączkę lub ogólne uczucie osłabienia i rozbicia. Lekarze odnotowują również urazy psychiczne, spowodowane urojeniami ciągłej obecności pluskiew na ciele oraz związanymi z tym zaburzeniami snu.
Pamiętaj, że likwidacje pluskiew należy przeprowadzić jak najszybciej i w profesjonalny sposób. Likwidacja tego insekta nie należy do łatwych zabiegów i wszelkie domowe sposoby na pozbycie się plagi pasożytów bardzo szybko rozmnażających się kolonii pluskiew kończą się niepotrzebnym stresem i wydatkiem finansowym na ogólnie dostępne i mało skuteczne środki do zwalczania insektów.
Zlokalizowanie siedliska pluskwy to nie łatwe zadanie, gdyż pluskwa żeruje w nocy a jej ulubione miejsca bytu to mało dostępne zakamarki naszego mieszkania np. wszelkiego rodzaju szpary, listwy, łóżka, obrazy, gniazdka elektryczne łączenia tapet ściennych, pęknięcia i szczeliny. Nasi specjaliści odsuną meble, rozłożą łóżka, zlokalizują i podejmą odpowiednie działanie.

Nasza firma oferuje Państwu skuteczne i całkowicie bezpieczne dla ludzi, zwierząt i roślin pozbycie się raz na zawsze problemu w waszym mieszkaniu czy domu. Zlikwidujemy szybko i bezpiecznie dorosłe osobniki, larwy i jaja pluskwy domowej. W tym celu stosujemy zamgławianie ULV generatorem zimnej mgły ze środkiem chemicznym. Jako dodatek do tego zabiegu proponujemy Państwu profesjonalne wygrzewanie pluskiew strumieniem gorącej pary o temperaturze 100 stopni Celsjusza. Wygrzewamy listwy przypodłogowe, cokoły, szwy łóżek, wszelkiego rodzaju łączenia i szczeliny. Doświadczenie oraz profesjonalne preparaty o wysokiej skuteczności działania których używamy, są gwarancją spokojnego snu.

Odpluskwianie Warszawa – jak skutecznie pozbyć się pluskiew?

Skuteczna dezynsekcja mieszkania niestety nie należy do łatwych zadań i zwykle wymaga skorzystania z usług profesjonalnej firmy. Dzieje się tak, ponieważ w przypadku pluskiew można spotkać się z ich bardzo szybkim rozmnażaniem i budowaniem odporności na różnego rodzaju specyfiki o słabszym działaniu. Ponadto likwidacja pluskiew w Warszawie staje się dużym wyzwaniem ze względu na charakter zabudowy – w większych wieżowcach czy blokach mieszkalnych może nie wystarczyć dezynsekcja jednego mieszkania, ponieważ pasożyty mogą zagnieździć się w szybach wentylacyjnych, zsypach śmieci czy sąsiednich mieszkaniach. Wówczas warto działać nie tylko w obrębie jednego mieszkania, ale we współpracy z całą wspólnotą lub innymi sąsiadami.

zwalczanie pluskiew Warszawa - firma DezBest

Co więcej, jeśli chodzi o odpluskwianie, Warszawa jest miastem, w którym można znaleźć wiele specyfików do prywatnego użytku oraz instrukcji, w jaki sposób z ich wykorzystaniem pozbyć się szkodników. Warto jednak wspomnieć, że skuteczne zwalczanie pluskiew wiąże się z koniecznością odsunięcia wszystkich mebli i trudno dostępnych miejsc. Niezwykle ważne okazuje się dokładne obejrzenie materacy, zakamarków kanapy czy miejsc za szafkami z wiedzą dotyczącą tego, jak wyglądają pluskwy, ich odchody oraz jajeczka. Często okazuje się, że w miejscu, w którym znajdują się pluskwy, nie będzie dorosłych osobników, a jedynie ślady po ich koczowaniu. Dlatego w naszej firmie DezBest świadczymy takie usługi jak dezynsekcja pluskwy w Warszawie i okolicach w oparciu nie tylko o dużą wiedzę, ale także doświadczenie i znajomość specyfiki gatunku. Dzięki temu wiemy, jak skutecznie i szybko rozpoznać miejsca występowania pluskiew oraz jak trwale je zwalczyć.

Zwalczanie pluskiew Warszawa – jak długo to trwa?

W przypadku takiej usługi jak dezynsekcja pluskwy możliwe jest pozbycie się pasożytów w zaledwie od kilku godzin do kilku tygodni. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że wiele zależy od powodu pojawienia się pluskiew w danym mieszkaniu. Jeśli zostały one przypadkiem przyniesione z innych domów czy miejsc pobytu, niekiedy wystarczy dokładne wyczyszczenie i zdezynsekowanie lokalu z uwzględnieniem wszystkich prywatnych rzeczy, takich jak ubrania, akcesoria czy pościele. Mimo to niekiedy odpluskwianie mieszkań wymaga zdezynsekowania również przestrzeni wspólnych, o ile lokal znajduje się w bloku lub wieżowcu. Wówczas czas likwidacji pluskiew zależy również od współpracy pozostałych mieszkańców oraz spólnoty mieszkaniowej.

Czytaj więcej

Jeśli chodzi o profesjonalne odpluskwianie, Warszawa to miasto, w którym każdego dnia przeprowadzamy wiele skutecznych dezynsekcji. Dzięki temu podczas rozmowy w klientem możemy precyzyjnie określić, jak długo potrwa cały proces, uwzględniając przy tym stopień inwazji, rodzaj zabudowy oraz powód wystąpienia szkodników. W efekcie klienci, którzy decydują się na taką usługę jak zwalczanie pluskiew, przed rozpoczęciem całej procedury zostają poinformowani o czasie jej trwania i mogą zagospodarować sobie ten czas. To sprawia, że usuwanie pluskiew staje się dużo mniej uciążliwe.

Odpluskwianie mieszkań Warszawa – jak wygląda tępienie pluskiew?

Skuteczne tępienie pluskiew może zostać przeprowadzone na różne sposoby, ale w naszej firmie DezBest korzystamy między innymi z zamgławiania ULV generatorem zimnej mgły z dodatkiem środków chemicznych. Tego typu metody po zakończonym procesie nie mają negatywnego wpływu na zdrowie domowników i zwierząt, z kolei samo odpluskwianie mieszkań w Warszawie i okolicach wyróżnia się niezwykłą skutecznością. Zimna mgła bez większych trudności dociera nawet w najmniejsze zakamarki, co zwiększa precyzyjność całego procesu. Dzięki temu usuwanie pluskiew pozwala domownikom na powrót do komfortowych warunków codziennego życia.

ZAPRASZAMY

Warszawa i okolice 7 dni w tygodniu

Doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania