Dezynsekcja prusaków Warszawa – jak się przygotować?

Chcesz skutecznie i szybko pozbyć się prusaków? Rozwiązaniem Twojego problemu jest profesjonalna dezynsekcja prusaków. Warszawa i mieszkańcy okolic od lat znają skuteczność metod stosowanych przez naszą firmę. Z sukcesem likwidujemy prusaki w domach i mieszkaniach prywatnych, biurach, sklepach oraz innych obiektach. Właściwe przygotowanie lokalu do procesu dezynsekcji w dużej mierze wpływa na jej skuteczność. Sprawdź zatem, jak właściwie przygotować się do tego zabiegu.

dezynsekcja prusaków Warszawa i okolice - firma DezBest

Rodzaj zabezpieczenia zależy od metody i użytych środków. Do najskuteczniejszych i najczęściej stosowanych przez nas sposobów należy żelowanie, zamgławianie ULV oraz opryskiwanie powierzchni. Niezależnie jednak od metody, zawsze przed rozpoczęciem pracy przez specjalistów poinformuj ich, w jakich miejscach widziałeś prusaki i gdzie przebywa ich najwięcej.

Zwalczanie prusaków Warszawa

Dezynsekcja metodą żelową jest uważana za najmniej kłopotliwą, ponieważ nie wymaga żadnego przygotowania. Nie musisz zatem sprzątać, chować części dobytku czy wykonywać innych działań przed rozpoczęciem żelowania.

Metody zamgławiania ULV i oprysku wymagają natomiast odpowiedniego przygotowania domu lub biura przed zabiegiem. Odsuń sprzęty domowe i meble od ściany, aby zapewnić odpowiedni dostęp specjaliście. Zabezpiecz albo usuń z domu wszystkie produkty żywnościowe oraz codziennego użytku, takie jak ręczniki, szczoteczki do zębów, przybory do golenia, grzebienie, mydło, papier toaletowy itp.

Na czas dezynsekcji zabezpiecz folią bądź pozbądź się z domu pościeli, sztućców, maskotek i zabawek dziecięcych. Schowaj miski z karmą i jedzenie dla zwierząt. Szczelnie zabezpiecz folią albo wynieś z domu klatki z gryzoniami i ptakami, legowiska dla kota czy psa, akwarium z rybkami oraz kuwetę. Zroluj dywany, a jeśli to możliwe, zdejmij też wykładzinę. Wyczyść szafkę pod zlewozmywakiem i odłącz wszystkie sprzęty elektryczne od kontaktów. Przed zamgławianiem zaleca się też wytarcie kurzów i wymycie podłóg, ponieważ preparat ma lepszą przyczepność do czystych powierzchni.

Podczas zamgławiania albo oprysku w domu nie powinni przebywać domownicy ani zwierzęta. Zaleca się opuszczenie lokalu na przynajmniej kilka godzin, a po powrocie dokładne wietrzenie pomieszczeń.

Skuteczna dezynsekcja: prusaki – Warszawa i okolice

Jesteśmy specjalistami w zakresie zwalczania prusaków w Warszawie z wieloletnim doświadczeniem. Od długiego czasu z sukcesem likwidujemy prusaki, karaluchy oraz inne insekty w domach, mieszkaniach, sklepach, biurach i innych obiektach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując metodę działania do charakterystyki lokalu i wymagań mieszkańców lub użytkowników.

prusaki - dezynsekcja w Warszawie

Żelowanie to jedna z najskuteczniejszych, a jednocześnie najbezpieczniejszych metod na zwalczanie prusaków. Warszawa i mieszkańcy okolic wiedzą o tym doskonale, ponieważ od lat z powodzeniem likwidujemy prusaki tym sposobem. Ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa rozwiązanie to jest szczególnie zalecane w domach i mieszkaniach, w których przebywają osoby starsze, małe dzieci i zwierzęta. Żelowanie może być wykonywane w obecności domowników, ponieważ nie wymaga opuszczania lokalu na czas trwania prac. Czas dezynsekcji wynosi średnio od 15 do 40 minut.

Z eliminacją prusaków świetnie radzi sobie też metoda oprysku. Jest polecana do budynków wolnostojących, otwartych przestrzeni i miejsc, gdzie nie ma ryzyka przeniknięcia kolejnych insektów do sąsiadów. Cechuje się wysoką skutecznością, ale przygotowanie do zabiegu tą metodą wymaga już konkretnych przygotowań

W celu pozbycia się prusaków wykonujemy też zamgławianie. To bardzo skuteczna metoda pozwalająca dotrzeć ze środkiem owadobójczym do wszystkich szczelin i zakamarków w pomieszczeniu. Nie pozostawia zacieków na ścianach albo plam na przedmiotach znajdujących się we wnętrzu.

Warszawa i okolice 7 dni w tygodniu

ZAPRASZAMY
Odpowiemy na wszystkie pytania, wycenę uzyskają Państwo przez telefon lub pod wskazanym adresem.
Gwarantujemy dyskrecje, nasze samochody są nieoznakowane.