Jak pozbyć się pluskiew z domu?

jak pozbyć się pluskiew z domu

Istnieje kilka domowych metod pozbycia się pluskwy z mieszkania.

Oprócz zastosowania skutecznego profesjonalnego środka owadobójczego stosowanego przez naszą firmę DezBest można użyć ogólnodostępnych preparatów do zwalczania insektów i wszelkiego rodzaju pułapek na owady dostępnych w sklepach lub portalach ineternetowych.

Domowe sposoby na pozbycie się pluskiew z domu

Wygrzanie pluskwy gorącą parą przy pomocy myjki parowej czy inaczej parownicy lub prościej wypranie swoich rzeczy np: ubrania osobiste, pościel, dywaniki czy zasłony w najwyższej możliwej temperaturze (owady giną w temperaturze powyżej 50 stopni Celsjusza) dobry pomysł lecz mało skuteczny do pozbycia się całej populacji. Niektórzy używają nawet żelazka starając się wyprasować łóżko doprowadzając do wygrzania insektów (nie polecamy).

Pluskwy nie lubią zapachu kurkumy i goździków. Rozłożenie tych naturalnych aromatów w różnych zakątkach domu jest tylko doraźnym sposobem na odstraszenie szkodników.

Następną  metodą jest smarowanie własnego ciała roztworem octu i wody aby tymczasowo odstraszyć owady i złagodzić ukąszenia.

                                                    —-      Pamiętaj    —-

Przeprowadzenie dezynsekcji w domu warto zostawić w rękach naszych specjalistów, bo choć w Internecie można przeczytać o wielu domowych sposobach walki z uciążliwymi owadami. Bez dokładnych oględzin miejsca, zabezpieczenia wszystkich dróg ucieczki owadów i technik zatruwających dorosłe owady, ich larwy i jajka problem insektów w domu będzie nawracał.

                   Zaufaj naszej firmie konkurencyjne ceny i 100% skuteczność.

                                             Potrzebujesz naszej pomocy ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *