Zamgławianie ULV

Najskuteczniejsza metoda polegająca na rozprowadzeniu w pomieszczeniach gęstej chmury zimnej mgły z środkiem biobójczym.
Wykorzystywany w tym celu zamgławiacz pozwala na dotarcie środka owadobójczego do wszystkich zakamarków i szczelin znajdujących się w naszym mieszkaniu, domu, biurze, piwnicy itp. trując wszystkie insekty. Zamgławianie ULV jest dużo bardziej efektywne niż jakakolwiek inna metoda i środki ogólnie dostępne w sklepach. Skuteczność tej metody w porównaniu do innych domowych sposobów na pozbycie się szkodników sprawia że jest ona najczęściej wybierana przez naszych klientów.
Jest całkowicie bezpieczna dla organizmów żywych ludzi starszych, dzieci, kobiet w ciąży, zwierząt i roślin.
Nie powoduje uszkodzeń urządzeń elektronicznych i maszyn nie pozostawia plam na przedmiotach znajdujących się w pomieszczeniach i zacieków na ścianach.

skuteczna usługa zamgławiania ULV w Warszawie
Pracownik naszej firmy po dokładnej inspekcji pomieszczeń i ocenie rodzaju insektów jak również ilości populacji odpowiednio dobiera roztwór i stężenie środka chemicznego. Należy dodać iż to metoda najlepiej stosowana w przypadku pluskwy, karaluchów, prusaków, karaczanów, mrówek, pchły domowej, wszy ,moli, muchy czy komarów. Skuteczność naszego działania poprawia uprzednio posprzątanie mieszkania należy przede wszystkim do tego wytarcie kurzu, odkurzenie dywanu, wytarcie podług ponieważ preparat ma lepszą przyczepność do czystych powierzchni. Schowanie artykułów spożywczych i rzeczy które mają bezpośredni kontakt z jamą ustną np. szczoteczki do zębów czy przyborów do golenia. Po przeprowadzonym zabiegu zamgławiania ULV należy wywietrzyć pomieszczenie po 3 godzinach od dezynsekcji aby wrócić do mieszkania w przypadku zwierząt 12 godzin.

Jak przygotować mieszkanie do zamgławiania ULV?

Jednym z najskuteczniejszych sposobów służących pozbyciu się dużej populacji szkodników w krótkim czasie jest zamgławianie. Warszawa i jej mieszkańcy od lat mogą cieszyć się znakomitymi efektami przeprowadzanego przez nas zamgławiania ULV. Skuteczność tej metody zwiększa odpowiednie przygotowanie mieszkania. Co zatem zrobić, aby poprawić jej efektywność?

Przede wszystkim należy dokładnie posprzątać mieszkanie: odkurzyć dywany, wytrzeć podłogi, usunąć kurz, ponieważ stosowany podczas zamgławiania ULV preparat lepiej przyczepia się do czystych powierzchni. Konieczne jest też zabezpieczenie produktów żywnościowych i przedmiotów codziennego użytku, zwłaszcza tych, z których korzystasz na co dzień, np. ręczników, odzieży, szczoteczek do zębów, grzebieni czy przyborów do golenia. Ważne jest zabezpieczenie przedmiotów, z którymi mają kontakt zwierzęta. W tym celu schowaj legowiska dla psów i kotów, klatki dla zwierząt futerkowych i ptaków oraz kuwety. Jeśli w domu są rybki, na czas zabiegu wyłącz filtry i zabezpiecz akwarium.

Przed zamgławianiem ULV zaleca się też właściwe zabezpieczenie sprzętu AGD i RTV. Mimo że generator wypuszcza preparat w postaci bardzo niewielkich kropli i mgły, która nie moczy, a delikatnie zwilża powierzchnię, to i tak nie wolno dopuszczać do kontaktu urządzeń z wilgocią. W miarę możliwości odsuń też meble od ścian.

Podczas samego zamgławiania w mieszkaniu nie powinni przebywać domownicy – zaleca się opuszczenie domu na ok. 3-3,5 godziny. Po powrocie konieczne jest wywietrzenie pomieszczeń. Zadbaj, aby podczas zabiegu w środku nie było zwierząt – możesz je przyprowadzić z powrotem po ok. 12 godzinach.

Profesjonalne zamgławianie – Warszawa

Jeśli interesuje Cię skuteczne zamgławianie w Warszawie i okolicach, zaufaj naszemu doświadczeniu. Zapewniamy efektywną realizację zlecenia w konkurencyjnej cenie. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i wysoką jakość usług.

Warszawa i okolice 7 dni w tygodniu

ZAPRASZAMY