Żelowanie

Metoda żelowa to skuteczna metoda zwalczania karaluchówprusaków, karaczanów, mrówek i innych owadów.
Wysoka skuteczność polega na odpowiednim rozprowadzeniu środka owadobójczego w postaci żelu w pomieszczeniach mieszkalnych, gastronomicznych, piwnicach, magazynach lub firmach.
Zabieg metodą żelową przeprowadzany przez naszego pracownika może być również stosowany w obecności ludzi ponieważ nie wymaga opuszczania lokalu na czas trwania prac naszych specjalistów. Czas dezynsekcji to około 15 – 40 minut.

usługa żelowanie Warszawa jako jedna z form dezynsekcji od DezBest
Dezynsekcja za pomocą żelu polega na podłożeniu niewielkich ilości preparatu w odpowiednich miejscach np. szafki kuchenne, pod listwami, za sprzętem AGD, muszlą klozetową itp. który działa wabiąco na insekty imitując zapach i smak pokarmu którym żywią się owady (bezwonny dla ludzi). W ciągu 40 minut od zjedzenia substancji paraliżuje układ nerwowy szkodników czym doprowadza do ich śmierci. W tym samym czasie osobniki które dotrą do swojego gniazda i tam umierają zostają traktowane jako pokarm dla innych szkodników. Co doprowadza do wyginięcia populacji dzięki nawet jednemu zabiegowi żelowania. Środki używane przez naszą firmę posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty różnią się od powszechnie dostępnych w sklepach substancji wysokim stężeniem chemicznym, skutecznością i długotrwałym działaniem. To odpowiedź na pytanie jak skutecznie pozbyć się insektów z naszego domu. Nie stanowią zagrożenia dla ludzi i zwierząt, całkowicie bezpieczne dla kobiet w ciąży, ludzi starszych, dzieci, zwierząt czy alergików. Stosowany przez nas żel nie wchodzi w reakcje z innymi przedmiotami gospodarstwa domowego nie pozostawia żadnych plam i odbarwień na powierzchniach użytkowych.

Żelowanie na karaluchy czy oprysk?

Zarówno żelowanie, jak i oprysk to metody likwidacji insektów o wysokiej skuteczności. Żelowanie na karaluchy, mrówki, prusaki i inne owady jest szczególnie polecane do domów, w których są dzieci i zwierzęta. Preparat bowiem jest śmiertelnie trujący dla insektów, ale całkowicie neutralny dla człowieka i zwierzaków – nawet przypadkowe połknięcie np. przez dzieci nie doprowadzi do groźnych następstw zdrowotnych. Metoda ta cechuje się też bardzo wysoką skutecznością. Jest nieuciążliwa – nie trzeba do niej w żaden sposób przygotowywać mieszkania czy lokalu. Można ją wykonać przy domownikach.
karaluchy - żelowanie Warszawa i okolice
To zaledwie kilka z licznych zalet usługi żelowania na karaluchy. Obecnie żelowanie jest uznawane za jeden z najefektywniejszych, a przy tym najbezpieczniejszych sposobów likwidacji niepożądanych stworzeń. Nie oznacza to jednak, że nie stosujemy innych metod, w tym oprysku. To rozwiązanie sprawdzi się najlepiej na otwartej przestrzeni, w budynkach wolnostojących i wszędzie tam, gdzie nie ma ryzyka przeniknięcia kolejnych insektów do sąsiadów. Cechuje się także bardzo wysoką skutecznością, zatem gdy uznamy, że metoda ta będzie najlepsza w danym przypadku, a jej zalety przeważą nad wadami, stosujemy oprysk.

Profesjonalne żelowanie – Warszawa

Jeśli interesuje Cię profesjonalne, skuteczne żelowanie w Warszawie bądź okolicach to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy fachowe wykonanie zlecenia i pozbycie się karaluchów, prusaków oraz innych insektów. Zapewniamy konkurencyjne ceny i terminową realizację usług.
Warszawa i okolice 7 dni w tygodniu

ZAPRASZAMY
Odpowiemy na wszystkie pytania, wycenę uzyskają Państwo przez telefon lub pod wskazanym adresem.
Gwarantujemy dyskrecje, nasze samochody są nieoznakowane.